O nas

Waldemar Mazur

Prezes zarządu / Założyciel

+48 535 737 937

Waldemar Mazur

Pierwsze poważne kroki zawodowe stawiałem już w szkole średniej, zaczynając od pracy wakacyjnej w BMW Monachium i kontynuując ją co rok, aż do podjęcia pracy etatowej w Polsce. W tamtym okresie jednocześnie pracowałem i studiowałem zaocznie, co zdecydowanie przyspieszyło mój rozwój zawodowy.

Z perspektywy czasu zauważam, że praca na produkcji ułatwiła mi przejście do dalszego etapu kariery jakim była praca w Agencjach Pracy. Będąc odpowiedzialnym za firmy mające swoje zakłady w całej Polsce, coraz bardziej zauważałem codzienne wyzwania z jakimi mierzą się właściciele tych firm.

W 2015 roku postanowiłem założyć własną działalność w sektorze usług szkoleniowych/spawalniczych. Potrzeby klientów pokierowały mnie jednak w stronę doradztwa oraz pomocy przy sprzedaży produktów i usług (konstrukcji stalowych i spawalnictwa).

W 2016 roku założyłem spółkę Prestiga, która od początku funkcjonowała w branży budowlanej. Kolejne lata przyniosły nowe możliwości i przekształcenie spółki w firmę handlową, aż do momentu kiedy firma stała się producentem chemii i odzieży roboczej.

Jako prezes zarządu i udziałowiec spółki, ciągle planuję kierunek rozwoju firmy. Jestem odpowiedzialny za kontakty z kluczowymi klientami, doradztwo i dopasowanie oferty do ich potrzeb. Wiem też, że aby osiągnąć duży sukces ważna jest ścisła i partnerska współpraca z zewnętrznymi firmami, wspierającymi nas codziennie.

W wolnych chwilach lubię podróżować z rodziną i poznawać nieoczywiste zakątki Polski.

Relax: sauna, basen, odpoczynek na łonie natury, muzyka jazzowa
Sport: wspinaczka ściankowa, golf, dart, rower

Mateusz Romanek

Współwłaściciel / Udziałowiec

+48 609 728 321

Mateusz Romanek

Od najmłodszych lat, czyli od 6. roku życia, czynnie uprawiałem piłkę nożną, co wiązało się z codziennym rygorem treningowym. Przez wiele lat sport kształtował moje wartości, mój charakter, uczył pokory i odpowiedzialności. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wykorzystuję te wartości w biznesie i to dzięki nim znalazłem się w tym miejscu, w którym jestem.

Los sprawił, ze już w pierwszej swojej pracy na etacie (branża paliwowa), miałem okazję zarządzać zespołem i firmą. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, w 2010 roku założyłem swoją pierwszą firmę.

Obserwując latami potrzeby i problemy z którymi mierzą się firmy, postanowiłem wyjść im na przeciw i w 2015 roku założyłem ze wspólnikiem agencję pracy. W branży HR już od pięciu lat działam na szczeblu europejskim, pomagając klientom w rekrutacji odpowiedniej kadry pracowniczej, usprawniając efektywność pracy, dbając o jakość i dobre morale w zespole.

Przez ostatnią dekadę, biznes i gospodarka europejska bardzo dynamicznie się zmieniała. Biorąc w tej zmianie czynny udział, miałem niesamowite szczęście by czerpać wiedzę od "rekinów biznesu" oraz zrozumieć sens i logikę ich działania. Dzięki temu wiem, czego rynek oczekuje ode mnie jako przedsiębiorcy oraz co mogę zaoferować od siebie.

Z początkiem roku 2020 zostałem współwłaścicielem i udziałowcem firmy PRESTIGA. Moim mottem, życiowym jest „jakość”, dlatego oferowane przez nas produkty oraz usługi zawsze będą na najwyższym, światowym poziomie.
Równocześnie powstaje teraz firma nazwana moim nazwiskiem, która będzie składową wszystkich moich doświadczeń biznesowych oraz odpowiedzią na to czego potrzebuje teraz rynek europejski.

Mam nadzieje, ze moje doświadczenie jak i moje firmy będą tylko pozytywnym elementem do tego by PRESTIGA za 5 lat stała się światowym potentatem. Hobby: piłka nożna, bieganie, rower, polityka

Obiecujemy Ci

Profesjonalną pomoc

Sprawdzone produkty

Wysoką jakość

Mamy wieloletnie doświadczenie „od kuchni” dlatego dobrze wiemy, czego dokładnie potrzebuje Twoja firma do tego, aby funkcjonować na najwższych obrotach. Zadzwoń do nas i powiedz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy dogodną ofertę.

Skontaktuj się z nami byśmy mogli Ci pomóc

Jesteśmy ekspertami

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wielu branżach, dzięki czemu doskonale znamy Twoje potrzeby!

  • Nasze doświadczenie:
  • Agencje pracy
  • Konstrukcje stalowe i spawalnictwo
  • Branża budowlana
  • Czyszczenie samochodów
  • Branża paliwowa
  • Wiele innych