O nas

Waldemar Mazur

Prezes zarządu / Założyciel

+48 535 737 937

Waldemar Mazur

Pierwsze poważne kroki zawodowe stawiałem już w szkole średniej, zaczynając od pracy wakacyjnej w BMW Monachium i kontynuując ją co rok, aż do podjęcia pracy etatowej w Polsce. W tamtym okresie jednocześnie pracowałem i studiowałem zaocznie, co zdecydowanie przyspieszyło mój rozwój zawodowy.

Z perspektywy czasu zauważam, że praca na produkcji ułatwiła mi przejście do dalszego etapu kariery jakim była praca w Agencjach Pracy. Będąc odpowiedzialnym za firmy mające swoje zakłady w całej Polsce, coraz bardziej zauważałem codzienne wyzwania z jakimi mierzą się właściciele tych firm.

W 2015 roku postanowiłem założyć własną działalność w sektorze usług szkoleniowych/spawalniczych. Potrzeby klientów pokierowały mnie jednak w stronę doradztwa oraz pomocy przy sprzedaży produktów i usług (konstrukcji stalowych i spawalnictwa).

W 2016 roku założyłem spółkę Prestiga, która od początku funkcjonowała w branży budowlanej. Kolejne lata przyniosły nowe możliwości i przekształcenie spółki w firmę handlową, aż do momentu kiedy firma stała się producentem chemii i odzieży roboczej.

Jako prezes zarządu i udziałowiec spółki, ciągle planuję kierunek rozwoju firmy. Jestem odpowiedzialny za kontakty z kluczowymi klientami, doradztwo i dopasowanie oferty do ich potrzeb. Wiem też, że aby osiągnąć duży sukces ważna jest ścisła i partnerska współpraca z zewnętrznymi firmami, wspierającymi nas codziennie.

W wolnych chwilach lubię podróżować z rodziną i poznawać nieoczywiste zakątki Polski.

Relax: sauna, basen, odpoczynek na łonie natury, muzyka jazzowa
Sport: wspinaczka ściankowa, golf, dart, rower

Rafał Larisz

Współwłaściciel / Udziałowiec

+48 533 793 250

Rafał Larisz

Od ponad 20 lat czynnie uprawiam sport jakim jest siatkówka, sport ten to gra zespołowa która nauczyła mnie współpracy z innymi ludźmi i tworzenia z nimi jednego teamu. Taki sam jest biznes, bez ludzi nie ma szansy przetrwania, dlatego też zawsze staram się współpracować z innymi.

Ponieważ od małego interesowałem się motoryzacją tym samym moja pierwsza poważna praca wiązała się z moją pasją, będąc Fleet Mangerem poznawałem rynek motoryzacyjny jeszcze bardziej i jeszcze mocniej. Zarządzanie flotą ponad 150 samochodów nie jest wcale takie łatwe. Po kilku latach postanowiłem zmienić branżę na finansową. Prowadząc własne biuro ubezpieczeniowe uczyłem się pracy z klientami ale i ze współpracownikami. Szereg szkoleń pozwolił mi na udoskonalenie swoich umiejętności.

Wszystkie dotychczasowe biznesy które posiadam od roku 2007 pozwoliły mi nie tylko na duży rozwój osobisty ale także na poznanie wiele osób z którymi współpracuję do dziś. Dzięki tym wszystkim ponad 15 letnim doświadczeniom biznesowym jestem przekonany że firma PRESTIGA odniesie duży sukces na rynku międzynarodowym.
Z początkiem roku 2021 zostałem współwłaścicielem i udziałowcem firmy PRESTIGA. Uważam że klient oczekuje towaru i obsługi na najwyższym poziomie, dlatego oferowane przez nas produkty oraz usługi zawsze są na najwyższym, światowym poziomie.

Chciałbym aby moje wieloletnie doświadczenie w handlu i pracy z ludźmi przyniosło szybki i mocny wzrost firmy i marki PRESTIGA.
Hobby: siatkówka, motoryzacja, nowinki techniczne

Obiecujemy Ci

Profesjonalną pomoc

Sprawdzone produkty

Wysoką jakość

Mamy wieloletnie doświadczenie „od kuchni” dlatego dobrze wiemy, czego dokładnie potrzebuje Twoja firma do tego, aby funkcjonować na najwższych obrotach. Zadzwoń do nas i powiedz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy dogodną ofertę.

Skontaktuj się z nami byśmy mogli Ci pomóc

Jesteśmy ekspertami

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wielu branżach, dzięki czemu doskonale znamy Twoje potrzeby!

  • Nasze doświadczenie:
  • Agencje pracy
  • Konstrukcje stalowe i spawalnictwo
  • Branża budowlana
  • Transport
  • Motoryzacja
  • Branża paliwowa
  • Usługi Finansowe
  • Wiele innych